Image

فروشگاه متفاوت سه، دو یک

cedo1shop با پیدایش ایده راه اندازی یک فروشگاه آنلاین کار خود را با طراحی و تولید تابلوهای دکوراتیو و سخنگو آغاز نمود و با تکیه بر حمایت مشتریان و در راستای تکمیل سبد کالای خود در حال طراحی و عرضه محصولات جدید می باشد.

آینده‌ با سرعت باور نکردنی به سمت دیجیتالی شدن پیش می‌رود و انجام تمامی کارها به صورت آنلاین خواهد شد. در این روزها مکان‌های عمومی، خیابان ها و شهر‌ها به دلیل شلوغی زیاد آرامش قبل را از ما گرفته اند. برای رهایی از این شلوغی‌ها، می‌توانید کالاهای مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش داده و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید. می‌توانید با خرید آنلاین در  زمان صرفه‌جویی کرده و همچنین تنوع بیشتری از محصولات را در اختیار داشته باشید. هدف فروشگاه اینترنتی cedo1shop فراهم کردن بستر  مناسب برای یک خرید آنلاین راحت و با دیدگاه صرفه جویی در وقت، پول و انرژی شما می باشد.

خدماتسه ، دو یک

خدمات
سه ، دو یک

گونه های ارسال مختلف در خرید اینترنتی محصولات برای انتخاب توسط مشتریان ، خرید تلفنی محصولات ، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات خرید آنلاین محصولات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه اینترنتی ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکردی جدید در فروشگاه اینترنتی cedo1shop می باشد.

 اهداف سه، دو یک

اهداف
سه، دو یک

تلاش برای ارائه بالاترین کیفیت و مطابقت کامل محصول خریداری شده توسط مشتریان با محصول تحویلی، در کنار رعایت دقیق زمان‌بندی در ارسال و تحویل کالا و خدمات، از اهداف مهم فروشگاه اینترنتی cedo1shop می باشد.

باورسه، دو یک

باور
سه، دو یک

ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود .

تیم هنری سه، دو یک

Make Your Home Wonderful By a Simple Way

Image

ویژه سه، دو یک

می تونی تابلوات رو با طرح  و نوشته درخواستی سفارش بدی، اگر خواستی تابلوات سخنگو باشه میتونی بیای استودیو سه، دو یک و صدات رو ضبط کنی و به هر کسی که بخوای با صدای خودت هدیه اش بدی، چی بهتر از این؟